Yalı Baskı Mantolama

DIŞ CEPHE YALI BASKI MANTOLAMA UYGULAMALARI
Yüksek yoğunluktaki EPS'nin akrilik esaslı elyaflı sıva ile kaplanmasından oluşan dış cephe yalı baskı mantolama uygulamaları, binalarınızı bir manto gibi sararak dış cephede yalıtımın sürekliliğini sağlayan, görsel olarak konutlara değer katan, su ve ısı yalıtımı amacı ile yapılan aynı zamanda dış ortamdan gelen gürültüyü de azaltabilen uygulamalardır. Gelişmiş mühendislik ve tasarım sistemleri sayesinde, dayanıklı yapısı ile yıllar boyunca ilk günkü güzelliğini korur.

Ahşap görünümlü yalı baskı plakaları daha fazla tercih edilmekle birlikte, sizin tercihinize göre plakalar farklı renklere de boyanabilmektedir.


GENEL ÖZELLİKLERİ
 Hafiftir,
 Yüksek enerji tasarrufu sağlar,
 Kolay ve hızlı uygulanır,
 Çevre dostudur,
 Su geçirmez,
 Ses yalıtımı kabiliyeti vardır,
 Ekonomiktir,
 Uzun yıllar boyunca özelliğini kaybetmez,
 Estetik olarak binanıza değer katar.

YALI BASKI ÇEŞİTLERİ
 EPS Yalı Baskı
 Ahşap Yalı Baskı
 Alüminyum Yalı Baskı
 PVC Yalı Baskı ( Vinil Siding)
 Fibrcement Yalı Baskı

Isı yalıtım sektöründe yaptığı kaliteli uygulamalar ile liderliğini koruyan BDR Yapı ve Mantolama, ısı yalıtım uygulamaları dışında müşterilerine sağladığı ek hizmetlerle de çevresine değer katmaktadır. Güçlü tedarikçi ağı ile geniş bir yelpazede ek uygulama hizmeti veren BDR Yapı ve Mantolama, yenilikçi kimliğiyle dünya ve Türkiye’deki trendleri takip ederek müşteriye özel çözümler sunmaktadır.

Sizde hemen ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya 0216 378 24 34 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayarak, binanıza en uygun paket sistem seçiminde size yardımcı olacak ve keşif randevu işleminizi gerçekleştirecektir.