BDR YAPI & MANTOLAMA

 
HAKKIMIZDA

Firmamız 2006 yılında deneyimli ve dinamik ekibi ile faaliyetlerine başlamış, kısa sürede sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ve satış sonrası destekleri ile bölgede en çok tercih edilen kurumlar arasında yerini almıştır.


 

DEĞERLERİMİZ

İlkelerimiz


BDR Yapı 15 Yıl Garantili mantolama hizmeti verir. Tüm hizmetlerinde öncelikli ilkesi müşteri memnuniyeti ve sadâkatidir. Frimamız bu ilkemiz doğrultusunda faaliyetlerine yön vermektedir.

BDR Yapı, iş emniyeti ve yasalara uygun çalışmalar yürütür. Tüm ekibi sigortalı ve mesleğinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Aldığınız hizmetlerde tatsız sürprizlerle karşılaşmadan işinizi teslim etmeye özen gösterir

Ücretsiz keşif ve satış sonrası müşteri desteği ile de sürekli sunmuş olduğu hizmetin takibini yapmaktadır. Sürekli destek ve ilgi ile müşterilerimizin daima hizmetinde oluruz.

HEDEFLERİMİZ

Vizyon ve Misyonumuz


BDR Yapı'nın 10 yılda sektör içindeki performansı bizleri tercih eden müşterilerimizin sadâkati ile çok net görülebilmektedir. Aldığı hizmet ile firmamızı yapı sektöründe ana tedarikçisi ve uygulayıcısı olarak hisseden bir çok müşterimiz bulunmaktadır.

Vizyonumuz, sektörümüzde gelişen yeniliklere hızlı bir şekilde adapte olarak yeni ve nitelikli teknolojiyi müşterilerimize arz ederek hizmet kalitemizi yükseltmektir.

Misyonumuz, sektörümüzde en fazla tercih edilen kurumlar arasına girerek hizmet ağımızı tüm Türkiye'ye yaymak, devlet ve milletimiz için sürekli yükselen katma değer üretmektir.