Pandora İç ve Dış Mekan Boyası

Pandora-Boya

Pandora Slikonlu Dış Mekan Boyası Tanım: Slikon esaslı nefes alma kabiliyetine sahip doğa şartlarına dayanıklı uzun ömürlü mat görünümlü son kat dış cephe boyasıdır.

Özellikleri: Her türlü beton, sıva ve mineral zeminlerde dekoratif görünüm ve koruma amaçlı olarak üretilmiştir.

Uygulama: Yüzeyde çatlak ve bozuk kısımlar varsa tamir edilmeli ve yüzey pandora üniversal astar ile astarlanmalıdır. Uygulama 5 ºC ile 35 ºC sıcaklık aralığında yapılması gerekir. Astarlama işleminden 12 saat sonra 2 kat olacak şekilde uygulanır. Katlar arasında hava şartlarına bağlı olarak 4 - 6 saat arasında beklenmelidir. Fırça rulo veya püskürtme yöntemiyle uygulanabilir.

İnceltme: Temiz su ile %10-20 inceltilir.

Kuruma: Son kurumasını 24 saat sonra tamamlar

Sarfiyat: İki kat uygulamada yüzeyin durumuna göre 280-320 gr/m2 dır

Pandora Silikonlu İç Mekan Boyası

Tanım: Su bazlı akrilik esaslı silikon katkılı dekoratif mat son kat iç cephe boyasıdır.

Özellikleri: Her türlü beton, sıva ve mineral yüzeylerde yüksek örtücülüğe sahip mat silikonlu plastik boyadır. İçerisindeki silikon sayesinde nefes alır ve uzun ömürlüdür

Uygulama: Yüzey pandora üniversal astar ile astarlanmalıdır. Uygulama 5 ºC ile 35 ºC sıcaklık aralığında yapılması gerekir. Astarlama işleminden 12 saat sonra 2 kat olacak şekilde uygulanır. En az iki kat halinde uygulanmalıdır. Katlar arasında 4 saat beklenerek uygulama yapılmalıdır.

İnceltme: Temiz su ile %10-20 inceltilir.

Kuruma: Son kurumasını 24 saat sonra tamamlar

Sarfiyat: İki kat uygulamada yüzeyin durumuna göre 280-320 gr/m2 dır.


Pandora Boya Pandora Boya Pandora Boya
Isı yalıtım sektöründe yaptığı kaliteli uygulamalar ile liderliğini koruyan BDR Yapı ve Mantolama, ısı yalıtım uygulamaları dışında müşterilerine sağladığı ek hizmetlerle de çevresine değer katmaktadır. Güçlü tedarikçi ağı ile geniş bir yelpazede ek uygulama hizmeti veren BDR Yapı ve Mantolama, yenilikçi kimliğiyle dünya ve Türkiye’deki trendleri takip ederek müşteriye özel çözümler sunmaktadır.

Sizde hemen ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya 0216 378 24 34 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayarak, binanıza en uygun paket sistem seçiminde size yardımcı olacak ve keşif randevu işleminizi gerçekleştirecektir.