Pandora Astar

Pandora-Astar

Pandora Üniversal Astar

Tanım: Akrilik esaslı silikon katkılı beyaz görünümlü iç ve dış cephe astarıdır.

Özellikleri: Her türlü zeminde boya ile yüzey arasındaki aderansı artırır. Boya sarfiyatını düşürür. Dönüşüm astarı olarak da kullanılabilir. Uygulama: 5 ºC ile 35 ºC sıcaklık aralığında yapılması gerekir. Tek kat olarak uygulama yapılması yeterlidir. Astarlama işleminden 12 saat sonra 2 kat olacak şekilde boya işlemine geçilmelidir.

İnceltme: Temiz su ile %10-20 inceltilir.

Sarfiyat: Tek kat uygulamada yüzeyin durumuna göre 180-200 gr/m2 dır.

Pandora Brüt Beton Astarı

Tanım: Akrilik esaslı iç ve dış mekanlarda brüt beton ve boyalı yüzeylerde aderans artırıcı olarak kullanılır.

Özellikleri: Yalıtım yapılacak yüzeylerde ve eski boyalı binalarda kullanılan yüksek yapışma mukavemetine sahip bir astardır.

Uygulama: Tek kat olarak uygulanmalıdır. Uygulama 5 ºC ile 35 ºC sıcaklık aralığında yapılması gerekir. Astarlama işleminden 24 saat sonra yalıtım sıvası uygulamasına geçilir.

İnceltme: Temiz su ile %10-20 inceltilir.

Sarfiyat: Tek kat uygulamada yüzeyin durumuna göre 350-400 gr/m2 dır.

Pandora Tavan Boyası

Tanım: Su bazlı akrilik dekoratif mat son kat iç cephe tavan boyasıdır.

Özellikleri: Tavanlar için geliştilmiş olup yüksek beyazlık ve örtücülüğe sahiptir. Uygulama. 5 ºC ile 35 ºC sıcaklık aralığında yapılması gerekir. Tavanlara 2 kat olacak şekilde uygulanır. Katlar arasında 4 saat beklenerek uygulama yapılmalıdır.

İnceltme: Temiz su ile %10-20 inceltilir.

Kuruma: Son kurumasını 24 saat sonra tamamlar

Sarfiyat: İki kat uygulamada yüzeyin durumuna göre 320-350 gr/m2 dır.


Isı yalıtım sektöründe yaptığı kaliteli uygulamalar ile liderliğini koruyan BDR Yapı ve Mantolama, ısı yalıtım uygulamaları dışında müşterilerine sağladığı ek hizmetlerle de çevresine değer katmaktadır. Güçlü tedarikçi ağı ile geniş bir yelpazede ek uygulama hizmeti veren BDR Yapı ve Mantolama, yenilikçi kimliğiyle dünya ve Türkiye’deki trendleri takip ederek müşteriye özel çözümler sunmaktadır.

Sizde hemen ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya 0216 378 24 34 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayarak, binanıza en uygun paket sistem seçiminde size yardımcı olacak ve keşif randevu işleminizi gerçekleştirecektir.